.

.

Carhartt Мажите Сила Памук Delmont Џеб Поло (Редовни и Голема & Високи Големини)

Carhartt Мажите Сила Памук Delmont Џеб Поло (Редовни и Голема & Високи Големини)

DEN 0.00

Износот
Залиха

65% Памук, 35% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Опуштено се вклопуваат. 5.75-Унца, 65% Памук/35% Полиестер плетен џерси поврзана.Брзо сува технологија фитили далеку пот за удобност.Дамка прекинувач технологија изданија на дамки.Три-копче за напред.Оваа поло фитили пот, бисти дамки, и е посветен џеб за вашиот пенкала.Удари сите други поло е со critters на градите надвор од водата.Опуштено одговара 5.75-Унца, 65% памук/35% Полиестер плетен џерси поврзана брзо сува технологија фитили далеку пот за удобност дамка прекинувач технологија изданија дамки три-копче пред поло јака set-пред и raglan назад ракави, зголемување на опсегот на движење трајни циклус на крајот на фуста да ги чувате мали, кука-да се поставуваат опрема левата градите џеб со пенкало одложи за додадени складирање шлиц во полите за олеснување на движењето контраст боја вратот лента ознака помалку вратот етикета и мазна, рамна заклучување шевовите за удобност Carhartt Сила етикетирање на левиот ракав Увезени.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи