.

.

Wavebuilder 420 Длабоко Бран Коноп Pomade

Wavebuilder 420 Длабоко Бран Коноп Pomade

DEN 222.00

Износот
Залиха

Нема pomade подобро од Wavebuilder Длабоко Бран – освен можеби Длабоко Бран Коноп Pomade.Коноп семе на нафта е извонредно хранлив и крем.Тоа содржи многу високо ниво на полинезаситени масни киселини кои се докаже да биде многу корисна во обезбедување на влага и климатизација ви се потребни за повеќето се вртат ' n бранови е можно.Нула израстоци.Нула stickiness и тони од инфилтрација на влага, држете и сјај.Што повеќе може да побара во pomade?.Овој висок квалитет, безбедни, ефикасни WAVEBUILDER производ е направен од страна на нас, само со најдобрите достапни состојки.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи