.

.

Ambesonne Животинско Цртан филм Перење Торба, Млади Agedin Пролет Ливада Daisies Тема, го Забавува Кошница со Рачки Drawstring Затворање за Laundromats, 13 x 19, Бледо Сино Бледо Сина

Ambesonne Животинско Цртан филм Перење Торба, Млади Agedin Пролет Ливада Daisies Тема, го Забавува Кошница со Рачки Drawstring

DEN 479.76

Износот
Залиха

МЕРЕЊА - 13" Широк x 19" Висока.Мулти цел кошница организаторот за перење, играчки, книги, крпи.НАПРАВЕН ОД Висок квалитет 100% задебелена не-плетени полиестер ткаенини.Дамка & водоотпорен.КАРАКТЕРИСТИКИ - Дршка на менувачот.Лесно да се носат.Drawstring затворање.Може да се сместат до 2 носивост на перење.МАШИНА МИЕ - Миење со ладна вода и благ детергент.Не собори сува.Не користите кајгана.ПЕЧАТЕНИ - Со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење.Долготрајни смели бои & јасна слика.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи