.

.

Petitebella Бразил Знаме Срцето Жолта Оглавник Bodysuit Туту Бебе се Облекуваат Nb-24m

Petitebella Бразил Знаме Срцето Жолта Оглавник Bodysuit Туту Бебе се Облекуваат Nb-24m

DEN 0.00

Износот
Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук, Chiffon.Увезени.препорачуваме : рачен перење со coolwater.Производ вклучува : фустан, headband.Материјал : 97% памук bodysuit, полиестер туту.Карактеристики : еден-парче облека, bodysuit со прилог туту.Објектот големина : 4 опции за NB до 18 месеци.Повод : натпревар ден, партија, настан.Производ вклучува : фустан, headband големина S(0-3month), градите дебелина 38-48cm, фустан должина : 34cm големина M(3-6month), градите дебелина : 42-50cm, фустан должина : 37cm големина L(6-12month), градите дебелина : 46-54cm, фустан должина : 39cm големина XL(12-18month), градите дебелина : 47-55cm, фустан должина : 41cm.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи