.

.

2 Пакет Градина сончева Светлина Пластични Бакар 6x6 Отворено 5 LED 78lumens Сончевата Светлина Пост Капа Светлина

2 Пакет Градина сончева Светлина Пластични Бакар 6x6 Отворено 5 LED 78lumens Сончевата Светлина Пост Капа Светлина

DEN 0.00

Износот
Залиха

СЕТ ОД ДВЕ 6x6 Пластични Бакар Боја на Оградата Пост Капа Сончевата Светлина.Пре-Инсталиран 3.2 V 300m Ah Литиум-Јонска Батерија.Извор на светлина : 5 Ултра Светли Бели Led диоди.Соларен панел : 2014 година 4-та генерација Нови & подобрат За да се Чувствувате Полни.Материјал : Премиум ABS Пластика.Димензии : 6.25" (L) X 6.25" (W) X 4.25" (H).Со цел да се вклопи на 6x6 Шупливи Винил/ПВЦ/Пластика или од Цврсто Дрво/Композитни Мислења Нашите 6x6 Комбинација Внатрешна Монтажа База е за 6x6 број на модел на PL248 имаат две страни и ќе служи повеќе функции.Внатре дијаметар од една страна е 5.75" (добро за дрво/композитни на форумот) и во внатрешноста дијаметар на другата страна е 6 1/16" (добро за ПВЦ/од Пластика/Винил мислења) Солидна/Шупливи.Пластични Бакар 6 X 6 Отворено 5 LED 78 Lumens Соларни Пост Капа Светлина Нашиот Најнов & Подобрување на Соларни Панели и една 3.2 V 300 m Ah Литиум Батерија, и 5 Ултра Сјајна Led диоди, нејзината светлина излез е сега 78 lumens!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи