.

.

Ticuenicoa 5×3ft Исчезна Риболов Тема Позадина Деца 1 Прв Роденден Фотографија Позадина Ние сме Одвиткување во Една Голема Момчиња 1-ви Роденден Тема Партија Ѕид Банер Орк

Ticuenicoa 5×3ft Исчезна Риболов Тема Позадина Деца 1 Прв Роденден Фотографија Позадина Ние сме Одвиткување во Една Голема

DEN 0.00

Износот
Залиха

[Специфични Детали] : 1 PC 5×3ft (ширина x висина), тенка винил, трајни, Висока резолуција на дигитален принт, не-токсични, допре безбедност.Пол џеб или клипови Не се Вклучени. [Употреба] : Висат позадина да стои со клипови, лента или ноктите позадина на ѕидот. [Широка Примена] : позадина може да се користи како фото backdrops, ѕидни украси, торта табела банер, прослава, фото студио за фотографија и така натаму. [Направи Партија Посебни] : Поради неговата риболов тема, тоа може да биде нагласување на декорации за секоја страна - веднаш liven до вашата партија поставување!Тоа може да се рециклира која ги зачувува вашите пари. [Топло совети] : 1.Пакет не се содржи thumbtacks или лента. 2. Неколку набори од превозот сепак може да биде намален за пеглање, испаруваат, или за завиткување околу цилиндар пред настанот. 3. Не е водоотпорен.Не допирајте го со вода.Добредојдовте на Sweetlullaby !Опис на производот : Големина : 5×3ft(W×L) Пакет Забелешка : Позадина Стои, Клипови, Ленти или Светла Не Included Package Листа : 1×Винил Фотографија Позадина(виткање)За Материјал : Vinyl1. Позадина е направен од тенка винил кој не може да се мијат, но може да се избриша дамки со влажна крпа.За да се избегне боја исчезнува, ве молиме имајте позадина во сенка.Тоа е не-токсични, децата, исто така може да го допре.2. Позадина е не-рефлективен и издржливи, погоден за забава, одмор, свадба, роденден, новороденче, деца, студио, клуб, настан или насловна фотографија, декорација, фестивали, итн.За Набори : позадина ќе биде укината за да испратите за погодност за транспорт и пакување.Ако брчките постои, можете да ги избалансираат брчките од страна на следниов начин.1. завиткување околу цилиндар цврсто, и да чекаат за една ноќ или за подолго да се отстрани браздата пред настанот.2. Користете пареа железо, пеглање од задната страна со ниска температура, повеќето набори може да биде намален на овој начин и не влијае на користењето.За Фотографија : 1. Може да се држи позадина на ѕидот со двојно-еднострани лента или thumbtacks наместо да застане.2. Моделот е отпечатен во позадина, така што е не-рефлексија, всушност,.Снимањето ефект ќе биде подобро со фотографска опрема.Повод : Одлична позадина за различни страни, фестивали, празници и настани.Посебна шема е око-фаќање, додавајќи атмосфера на радост во вашиот дом со други шарени украси.Тоа ќе биде популарни точка да се земе слики.Почитувани Купувачи : Вашето задоволство е најважно за мене.Ако ви треба персоналните изменуваат или имате било какви прашања, ние секогаш ќе биде таму за да ги задоволи вас.Ви благодариме за вашата поддршка!Уживајте во вашата шопинг време.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи