.

.

Повик СТП Кожа Ранец за Мажи Жени Торба Студентите Daypack Патна торба Писма Шема

Повик СТП Кожа Ранец за Мажи Жени Торба Студентите Daypack Патна торба Писма Шема

DEN 1127.52

Износот
Залиха

Големина : 10.5 L x 5 W x 12.5 H инчен, слатко-убава ранец чанта.Материјал : Висок квалитет на СТП кожа,убав допир злато метален хардвер,трајни полиестер обвивка.Структура : 1x Главниот складирање оддел да ги задржи вашите книги, списанија, тетратки, поттикне, преносни полначи, паричник, итн.2 x Печ Џебови, за да ги организирате вашите мали парчиња, како копчиња, слушалка,карти, итн.2x Скриени анти-кражба џебови за вредни работи; еден на задната страна; на еден внатре.Occation : Мода ранец чанта совршен за викенд оклопни торба,колеџ торба,многу snazzy за да одите на шопинг или да се направи активности на отворено,симпатична повик и работа торби за носење на сите ваши мали дневни essentials.По-продажбата на услугата : Ако примите скршени, што се оштетени објектот, ве молиме контактирајте со нас со слики, по потврдува тоа, ние ќе рефундирање во рок од 24 часа и може да се задржи на објектот без враќање.Било какви дополнителни проблеми со вашиот предмети, ве молиме контактирајте со нас.Description Size : 10.5 L x 5 W x 12.5 H инч.Материјали : СТП кожа надвор, полиестер внатре.Структура : внатре има 1 главната преграда,1 interlayer zippered џеб, 2 отворени врвот џебови,1 назад патент џеб.Funtions : водоотпорност & Дамка отпорни и Лесно cleanable WHY МОЖЕТЕ да ИЗБЕРЕТЕ ТОА?ПРИЛАГОДЛИВИ РАМО, РАКА : Можете слободно да ја определите должината на рамо, рака според вашата висина и приоритетни.ИЗДРЖЛИВИ РАКА ДИЗАЈН : Сметководствената рачки и прилагодливи рака за оваа мода ранец се во ред шиење во комбинација платно со синтетичка кожа.Неговата двојна заштита и издржливи во употреба.ЕДИНСТВЕН МЕТАЛ ДИЗАЈН : Сите хардверски користи на ранец е цврст метал.Метален хардвер додава и силата и изгледа на парче во мода кожа ранец.ГОЛЕМ CAPACIT : може да се стави книги,тетратки,i Pad,чадори, козметика, паричници, итн.внатре, отворање на устата е голем, содржината внатре се јасно на прв поглед, и на објекти може да биде брзо однесен надвор.БЕЗБЕДЕН И СИГУРЕН : Топ drawstring затворање им обезбедува сигурност на вашите лични предмети со внатрешноста џебови за вид и поделба.Мулти-слој за заклучување дизајн обезбедува максимална заштита за вашите елементи.Да се избегне губење на кражба, колку што е можно.РАЗЛИЧНИ ПРИЛИКИ : има стилски изглед и правото големина.Совршен за ден патувања, одмор, патување, ден скокање, училишта, кампување, шопинг и така натаму.ДОБАР ПОДАРОК : Едноставност исклучителна кожа ранец ќе го направи совршен подарок за пријателите, семејството, дизајнери и автори на родендени, годишнини, Денот на Вљубените, Божиќ, graduations, празници, свадба преференции и на специјални годишнини.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи