.

.

Dickies Класичен Ранец, Нане Шари, Една Големина

Dickies Класичен Ранец, Нане Шари, Една Големина

DEN 0.00

Износот
Залиха

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од еден ден.Дефекти во материјалите или изработката покриени по производител гаранција ќе истече.ПРОИЗВОД ПОДОБНОСТ : Производи купени во последните 30 дена се подобни за покривање од страна на Планот.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Совршен торба за во училница, работа или на плажа.Faux кожен тапацир и детали.Една од главните оддел плус пред zippered џеб.Ранец дека ќе го задржи враќа за повеќе бои и дезени - а колектори стил. 16"H x 13"W x 5.5"D. Џебови : 1 внатрешни работи zip, 1 надворешноста.Класиката е голем ранец за на училиште, работа или ден на плажа.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи