.

.

Tenba Купер Тенок Ранец (637-407)

Tenba Купер Тенок Ранец (637-407)

DEN 0.00

Износот
Залиха

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од еден ден.Дефекти во материјалите или изработката покриени по производител гаранција ќе истече.ПРОИЗВОД ПОДОБНОСТ : Производи купени во последните 30 дена се подобни за покривање од страна на Планот.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Скриени пасош џеб - се наоѓа во задниот дел на торба со патент затворање за заштита на вредните предмети.Реверзибилна дожд покрие - втората страна е Сребро да се одрази на топлина.Поместена таблета џеб - заден џеб се вклопува i Pad Мини или сличен таблет до 8 инчи.На Купер Тенок Ранец е изграден да се сместат mirrorless или rangefinder камера со 2-3 леќи, и на задните поместена ракав ќе се одржи на целосна големина на i Pad (или слична големина 10-инчен таблет).Постојат тони на други причини за љубовта оваа неверојатна торба.Кликнете текот на "Карактеристики"" јазичето за да дознаете повеќе.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи