.

.

Baggallini женска Избришете Настан во Согласност Голем Ранец, Портокал, НС НАС

Baggallini женска Избришете Настан во Согласност Голем Ранец, Портокал, НС НАС

DEN 1915.20

Износот
Залиха

Лесни, водоотпорен.Прилагодливи ранец ремени.Јасно, видете-преку дизајн е одобрен за повеќето настани.Надворешноста шише за вода џеб.Не ја пропуштајте еден момент со јасна настан во согласност голем ранец.Смислено дизајниран со безбедносни политики на ум, ова јасно ранец чанта е задолжително за breezing преку контролни пунктови.Прилагодливи ремени ви помогне да го прилагодите вашиот комфор, и корисна шише за вода џеб е совршен за да остане хидриран на училиште или летни фестивали.Нашите претприемачи жени основачи беа две глобалната патници кои применети увид од целиот свет да се создаде кеси дека им помогне на жените да се чувствуваат организирани, сигурни и подготвени за ништо, без разлика дали тоа се rip целиот блок или од целиот свет.Денес, нашиот тим останува посветена на оваа визија, создавање на функционални, стилски кеси за подобрување на животот на модерните жени во ова постојано менување на светот.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи