.

.

Dakine Жените Бајрон Ранец 22L Kiki Една Големина

Dakine Жените Бајрон Ранец 22L Kiki Една Големина

DEN 1174.80

Износот
Залиха

100% Полиестер.Како поголеми Алекса, на Бајрон 22 L Жените Ранец е наменета за ретро изглед.Патент капи се спротивстави на вода, и пред џебови се дизајнирани за да се остане во станот наместо испакнати, давајќи вреќа елегантен, модерен изглед.Во меѓувреме пространа главната преграда нуди многу простор за сè што сакате да се донесе заедно.На руно наредени скривам и лаптоп џеб се практичен и удобен, на поместена дното штити скапоцености, и двоен надворешен мрежа шише носители секогаш дојде во рака.Една клучна differentiator на оваа торба е неговата ремени.Наместо целосно изградена надвор носат систем, Бајрон карактеристики минимална рамо ремени во чисти прави линии, комбинирање на поместена удобност со улица стил за совршен daypack.Дише воздух мрежа рамо ремени.Модерна-стил daypack совршен за влечни essentials целиот град, како што се вашиот ручек, тетратки, облека, или 15in лаптоп. 1350 кубни инчи [ 22 Литри ] 17.5 X 12 X 7.5" [ 44 x 30 x 19cm ].Ќе се донесе различни во вашиот секојдневен живот, со Бајрон 22 L ранец!Дали во училиштето или во викенд прошетка со пријателите, кул дизајн на the Girls Backpackare само кул.Совршен за на училиште : екстра organizercompartment со zipperat на предната страна.Thefeminine backpackhas twoside мрежа џебови за drinksand asoft руно " очила со џеб.Со тоа, сите ваши предмети, се организира и се заштитени и благодарение tobreathable рамо ремени, на Бајрон 22 L pack може да се транспортираат во особено удобно начин!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи