.

.

Повик СТП Кожа Ранец за Мажи Жени Торба Студентите Daypack Патна торба Универзумот Фокс Мачка Spacemen

Повик СТП Кожа Ранец за Мажи Жени Торба Студентите Daypack Патна торба Универзумот Фокс Мачка Spacemen

DEN 0.00

Износот
Залиха

Неговата двојна заштита и издржливи во употреба.2x Скриени анти-кражба џебови за вредни работи; еден на задната страна; на еден внатре.ЕДИНСТВЕН МЕТАЛ ДИЗАЈН : Сите хардверски користи на ранец е цврст метал.ГОЛЕМ CAPACIT : може да се стави книги,тетратки,i Pad,чадори, козметика, паричници, итн.Големина : 10.Било какви дополнителни проблеми со вашиот предмети, ве молиме контактирајте со нас.5 H инчен, слатко-убава ранец чанта.ДОБАР ПОДАРОК : Едноставност исклучителна кожа ранец ќе го направи совршен подарок за пријателите, семејството, дизајнери и автори на родендени, годишнини, Денот на Вљубените, Божиќ, graduations, празници, свадба преференции и на специјални годишнини.Description Size : 10.Печати на враќање превозот етикета.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Funtions : водоотпорност & Дамка отпорни и Лесно cleanable WHY МОЖЕТЕ да ИЗБЕРЕТЕ ТОА?ПРИЛАГОДЛИВИ РАМО, РАКА : Можете слободно да ја определите должината на рамо, рака според вашата висина и приоритетни.Мулти-слој за заклучување дизајн обезбедува максимална заштита за вашите елементи.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Материјали : СТП кожа надвор, полиестер внатре.По-продажбата на услугата : Ако примите скршени, што се оштетени објектот, ве молиме контактирајте со нас со слики, по потврдува тоа, ние ќе рефундирање во рок од 24 часа и може да се задржи на објектот без враќање.БЕЗБЕДЕН И СИГУРЕН : Топ drawstring затворање им обезбедува сигурност на вашите лични предмети со внатрешноста џебови за вид и поделба.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Материјал : Висок квалитет на СТП кожа,убав допир злато метален хардвер,трајни полиестер обвивка.РАЗЛИЧНИ ПРИЛИКИ : има стилски изглед и правото големина.Метален хардвер додава и силата и изгледа на парче во мода кожа ранец.Структура£ºThe внатре има 1 главната преграда,1 interlayer zippered џеб, 2 отворени врвот џебови,1 назад патент џеб.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Структура : 1x Главниот складирање оддел да ги задржи вашите книги, списанија, тетратки, поттикне, преносни полначи, паричник, итн.Совршен за ден патувања, одмор, патување, ден скокање, училишта, кампување, шопинг и така натаму.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Да се избегне губење на кражба, колку што е можно.2 x Печ Џебови, за да ги организирате вашите мали парчиња, како копчиња, слушалка,карти, итн.ИЗДРЖЛИВИ РАКА ДИЗАЈН : Сметководствената рачки и прилагодливи рака за оваа мода ранец се во ред шиење во комбинација платно со синтетичка кожа.внатре, отворање на устата е голем, содржината внатре се јасно на прв поглед, и на објекти може да биде брзо однесен надвор.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи