.

.

Enterlife Прашка Торба Повеќенаменски Водоотпорен Crossbody Ранец Рамо Daypack Повик за Патување Пешачење Градите Торба(Црна графити)

Enterlife Прашка Торба Повеќенаменски Водоотпорен Crossbody Ранец Рамо Daypack Повик за Патување Пешачење Градите Торба(Црна

DEN 1747.20

Износот
Залиха

▶Повеќенаменски Водоотпорен Прашка Торба◀ : стилски прашка секојдневен торба, направен од лесен, издржливи, водоотпорен полиестер висок квалитет печатени ткаенини.Добро навремено отпор, стои тешка против носат & солза може да се носи околу, погоден за вашето тело, тоа нема да се меша со вашето тело кога ќе работат. ▶Унисекс Повеќенаменски Crossbody Ранец◀ : Висок капацитет на складирање.Постојат две големи џебови на предната страна, кои се доволно големи за да се одржи многу објекти како што се i Pad, лаптоп, книги, облека, камера, медицински итн.Анти-кражба zip џеб во задниот дел, можат да се сместат вредни мали предмети, мобилни телефони, слушалки , мали паричник, итн.Постои зрак џеб на страната на градите кеса што може да се користи за чадор или една чаша вода. ▶Удобно Прилагодливи Рамо, Рака◀ : Ова прашка торба е лесен и ергономски, совршен за вашето тело и нема да се меша со вашето тело за време на работа.На рамо, рака е направен од шок-отпорни дише ткаенина за да се намали рамо притисок.Прилагодливи поместена рамо ремени се направи овој ранец погоден за повеќето луѓе.Постојат два уво токи на дното на торбата.Можете да изберете на левото рамо или на десно рамо според сопствените навики. ▶Повеќе наврати Прашка Градите Торба◀ : Може да се користи како гласник торба / торба / crossbody ранец / неврзан daypack / прашка торба / градите торба / патна торба / работа или бизнис торба.Погоден за повеќето луѓе:возрасни, мажи или жени, мајки, девојки, девојки, колеџ студентите, тинејџери, канцеларијата на работниците, отворено ентузијасти, итн.Одлично за патување, вежби, јога, фитнес, училиште секојдневна употреба, на работа или како бебе-торба. ▶Лесни Прашка Ранец Големина◀ : 11.8 инчен x 18.5 инч.На рамо ремени се прилагодливи од 26.8 да 38.2 инчи и се погодни за повеќето возрасни лица.Поголем zippered градите торба дека има многу елементи.Ако имате било какви други прашања, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме.Боја : Црна Графити.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи