.

.

HANDAFA Унисекс Genshin Влијанието Една Торба Игра Проектот Cosplay Прашка Ранец(Сина Xingqiu)

HANDAFA Унисекс Genshin Влијанието Една Торба Игра Проектот Cosplay Прашка Ранец(Сина Xingqiu)

DEN 0.00

Износот
Залиха

Големина на : (L)33×(W)19.5×(H)8cm.Мала, но се заврши.Погоден за мажи,жени, момчиња и девојки.Материјал : Платно.Направени од високо квалитетен материјал од водоотпорен, солза-отпорни и абразија-отпорни.Структура : Главни торба, странични џебови,патент џеб и mazzanine џеб.Удобно сунѓерот во рамо, рака и назад за да направи да се чувствувате удобно и лесен.Повод : Кампус, спорт,пешачење, датум,референци,патува,итн.Убав подарок како роденденски подарок,Божиќ сегашноста или игра на сувенири.Услуги на клиентите : 24 часа на интернет.Ве молиме контактирајте со нас ако имате било каков проблем.HANDAFA Унисекс Genshin Влијанието Една Торба Игра Проектот Cosplay Прашка Backpack Size : (L)33×(W)19.5×(H) 8cm.Материјал : Платно.Направени од високо квалитетен материјал на солза-отпорни и абразија-отпорни.Структура : Главни торба, странични џебови,патент џеб и mazzanine џеб.Поместена назад : Удобно сунѓерот во рамо, рака да направи да се чувствувате удобно и лесен.Убав Подарок : Убав подарок за луѓе што сакаат како роденденски подарок.Топло подарок за вашата девојка на Денот на Вљубените.Повод : Пешачење, џогирање, возење велосипед или со секојдневно носење.Кога вежбате, тоа е добар избор за да се донесе тоа.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи