.

.

GinTai Жени, Девојки Стп Кожа Був Цртан Филм Ранец Мода Обичните Satchel Мал Ранец, Црна

GinTai Жени, Девојки Стп Кожа Був Цртан Филм Ранец Мода Обичните Satchel Мал Ранец, Црна

DEN 0.00

Износот
Залиха

★Важна Забелешка : Сите слики се преземат од страна на Gin Tai, ве молиме бидете сигурни дека сте купување од Gin Tai, или ќе не прими истиот производ како слики.★.Материјал : Висок квалитет на СТП Кожа, димензија : 25cm/10inchx22cm/8.75 inchx 10см/4inch.Компатибилен за i Pad, мини i Pad, i Phone 6 плус,i Phone 5s.Патент затворање,Размавта врвот прилагодливи рамо ремени.Був цртани букви,со Исклучителна крои,Моден стил чанта чанта училиште торба и ранец, мулти-торбичка.Применливи Повод : Погоден за повеќе наврати, како референци, патува, оди на училиште или било какви други активности на отворено,совршен за секојдневните патувања.Пакетот Вклучува : 1 X СТП Ранец Забелешка : 1.Ве молиме оставете малку боја разлика поради различни камера или различни екранот. 2.Таму можеби 0.5-2 инчен diffenence поради различни мерења.Големина е за повикување само, не може да биде мала разлика со она што ќе добиете.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи