.

.

Модата на Животните Прашка Торба Crossbody Градите Daypack Лесни Ранец Торба за Мажи Жени Возрасни Патување Пешачење Подароци

Модата на Животните Прашка Торба Crossbody Градите Daypack Лесни Ранец Торба за Мажи Жени Возрасни Патување Пешачење Подароци

DEN 0.00

Износот
Залиха

♥Висок Квалитет : Направен Од Супериорен Polyster Ткаенина Материјали, Мека, Перат И Издржливи.Водоотпорен И Отпорни На Абење, Заедно Со Деликатна Изработка, Земајќи Вас Одлично Искуство. ♥Структурен Дизајн : Пред Дијагонала Патент Џеб, Главната Патент Џебови И Складирање Три-Димензионални Ѕид Џеб Внатре.Кога Не Е Во Употреба, На Три-Димензионални Ѕид Џеб Може Да Се Заврте Да Го Зачувате Целиот Градите Торба. ♥Прилагодливи Рамо, Рака : Мода И Практичен Дизајн, Може Да Се Прилагоди На Должината Според Вашите Потреби, Многу Погодно.Го Намалува Притисокот На Рамениците И Е Удобен За Носење.Соодветен Прашка Ранец За Мажите И Жените. ♥Совршен Подарок : Елегантен И Практичен, Мали И Не Гломазна, Прашка Торба Е Идеален Подарок За Секого На Роденден Ден, Денот На Благодарноста, Божиќ, Фестивал, Назад На Училиште, Или Други Посебни Денови. ♥Повод : Тоа Suite За Кратко Патување, Спорт, Пешачење, Одење , Јога, Kayaking, Салата, Велосипедизам, Патуваат,Училиште, Забавен Парк И Секојдневна Употреба, Патување Пикник, Бизнис, Отворено Активности, Одмор, Итн.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи