.

.

Loungefly МТВ Јасно Неонски ПВЦ Мини Ранец

Loungefly МТВ Јасно Неонски ПВЦ Мини Ранец

DEN 1222.08

Износот
Залиха

Тешки ПВЦ со applique детали, faux кожен тапацир, и метална плоча акцент.Ги чисти; Увезени.Двонасочна zip затворање на главната преграда; Помали zippered преградата на предниот; Две мали надворешноста странични џебови.Dual прилагодливи/поместена рамо ремени; Врвот носат рачка; Debossed повторување на сите-во текот на логото шема.Димензии : W : 10.75" x H : 12.75" x D : 4.75".Враќање на 80-тите сите!!Ние сме soo поттикна да се воведе оваа сосема Gnarly колекција.Колку 80-тите фрази треба да ги користиме овде?Замолчени мене со лажица..Што е твојата штета?Зборот да јо mutha!!Оваа тешка должност ПВЦ мини ранец вклучува applique, debossed, faux кожен тапацир и метална плоча детали.Ние се сигурни дека ќе се најде на sturdiest ПВЦ материјал во пазарот.Вие само треба да се допрат и да се почувствуваат како неверојатно оваа торба е.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи