.

.

HAWEE Патување Прашка Торба за Пешачење Лесни Крпа Crossbody Прашка Ранец, Црно/ Сино/Сива Лента

HAWEE Патување Прашка Торба за Пешачење Лесни Крпа Crossbody Прашка Ранец, Црно/ Сино/Сива Лента

DEN 719.76

Износот
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Водоотпорен Материјал : HAWEE Прашка Ранец се направени од водоотпорен полиестер која е комбинација на личноста и на модата, на ткаенина карактеристики издржливост, високо постојаност на боја;.Не се лизга топлина дисипација Рамо, Рака : го Носат во текот на една рамо или crossbody, рака е прилагодлив за вашето тело, одговара за возрасни и тинејџерите;.Ергономски Дизајн со Поместена Удобност Назад : Природно се вклопува во човечкото тело со назад крива, додаде подлога намалува ранец и назад контакт за удобност;.Голем Капацитет со Средна Големина : 2 големи телото џебови, 1 назад анти-кражба џеб, 1 мала страна џеб за шише за вода, 2 пред двојно-layer џебови(патент/велкро);.Модерен и Стилски Модел Дизајниран за Патување Погодност : Совршен за outdoor спортови : пешачење, велосипедизам, кампување, велосипедизам, трчање, планинарење и сл.Забелешка : за Контакт HAWEE услуги на клиентите тим за замена доколку вашиот скршена рака во рок од 1 година, ние се менува рака, но некои купувачи се уште може да се добие поранешниот вид.Новата замена ќе се организира во рок од 1 година!.HAWEE Прашка Торба е дизајниран во рамките на концептот на practicability и модата.Можете исто така да биде модна икона!.Водоотпорен Крпа Материјал : Направени од елегантен полиестер платно, можете да го носат во drizzle /слаб дожд времето;.Прилагодливи Не се лизга Рамо, Рака : На рака должина е прилагодлив за да ги собере различни телесни типови, ова ќе биде добро и за teeagers и возрасни лица;.Модерен и Стилски Модел : дизајнот е ергономски да одговара на вашето тело, тоа издолжува нога линија на женска и да те направи повеќе привлечна;.Најдобрите Туристички Придружник : 6 џебови со слушалка дупка може да се одржи повеќето од вашите лични предмети на отворено;.За различни прилики : Може да се користи како торба / crossbody ранец / неврзан daypack / прашка торба / градите торба / патна торба / бизнис торба/ Јога пакет, погоден за аеродром, салата, училиште, отворено и други прилики.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи