.

.

HAWEE Прашка Кеси за Жените Водоотпорен Crossbody Daypack со Полнење преку USB Порт, Банана Лист

HAWEE Прашка Кеси за Жените Водоотпорен Crossbody Daypack со Полнење преку USB Порт, Банана Лист

DEN 0.00

Износот
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Водоотпорен Материјал : HAWEE Прашка Ранец се направени од водоотпорен полиестер која е комбинација на личноста и на модата, на ткаенина карактеристики издржливост, високо постојаност на боја;.Не се лизга топлина дисипација Рамо, Рака : го Носат во текот на една рамо или crossbody, рака е прилагодлив за вашето тело, одговара за возрасни и тинејџерите;.Ергономски Дизајн со Поместена Удобност Назад : Природно се вклопува во човечкото тело со назад крива, додаде подлога намалува ранец и назад контакт за удобност;.Голем Капацитет со Средна Големина : 2 големи телото џебови, 1 назад анти-кражба џеб, 1 мала страна џеб за шише за вода, 2 пред двојно-layer џебови(патент/велкро);.Модерен и Стилски Модел Дизајниран за Патување Погодност : Совршен за outdoor спортови : пешачење, велосипедизам, кампување, велосипедизам, трчање, планинарење и сл.Забелешка : за Контакт HAWEE услуги на клиентите тим за замена доколку вашиот скршена рака во рок од 1 година, ние се менува рака, но вие се уште може да се добие поранешниот вид.Новата замена ќе се организира во рок од 1 година!.HAWEE Прашка Торба е дизајниран во рамките на концептот на practicability и модата.Можете исто така да биде модна икона!.Водоотпорен Крпа Материјал : Направени од елегантен полиестер платно, можете да го носат во drizzle /слаб дожд времето;.Прилагодливи Не се лизга Рамо, Рака : На рака должина е прилагодлив за да ги собере различни телесни типови, ова ќе биде добро и за teeagers и возрасни лица;.Модерен и Стилски Модел : дизајнот е ергономски да одговара на вашето тело, тоа издолжува нога линија на женска и да те направи повеќе привлечна;.Најдобрите Туристички Придружник : 6 џебови со слушалка дупка може да се одржи повеќето од вашите лични предмети на отворено;.За различни прилики : Може да се користи како торба / crossbody ранец / неврзан daypack / прашка торба / градите торба / патна торба / бизнис торба/ Јога пакет, погоден за аеродром, салата, училиште, отворено и други прилики.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи