.

.

Ahyapiner Шарени Платно Ранец Торба Жените Повик За Патување Daypack Зелена

Ahyapiner Шарени Платно Ранец Торба Жените Повик За Патување Daypack Зелена

DEN 599.76

Износот
Залиха

Користење на пред-обоена предиво ткаени во ткаенина, Богати бои, три-димензионални чувство на силна.Висок квалитет на платно ткаенина, силна и тешка материјал, меко чувство, перење не избледуваат.Удобно широк рачка,Мека и еластична, високо-одделение пластика, парична казна Машина крои, подебели рамо, рака.Долго време сметководствена не е уморен.Висок квалитет на двонасочна патент, и во употребата на материјалите и изработката да се стремиме кон совршенство.Згусне дното, трајни и анти нечистотија.Страна и пред патент џебови, можете да поставите мали предмети.Ahyapiner Шарени Платно Ранец Торба Жените Повик За Патување Daypack Производ Параметри 1.тежина : 0.68 kg 2.мерење : 11.4in X6.6in X17.7in 3.бои : црна,сина,зелена,роза 4.обвивка : полиестер, 5.капацитет : може да се стави во ipad,A4 списанија Карактеристики на Производот 1.Едноставна шарени платно ткаенина 2.Издржливи и анти dirt 3.Водоотпорен и анти-нула 4.Прилагодливи рамо, рака 5.Се применува за повик, партии, на работа, слободен, патување и други прилики Пакетот вклучува 1 x Шарени Ранец За Retrun Политика Како искрен продавачот што нуди удобен по-продажбата на услугата : Ако примите скршени,што се оштетени или погрешно објект,ние ќе понудат реконструкција или повторно да ја прати во рок од 24 часа по клиенти ни испратите слика за работи кои сте ги добиле,и клиентите не треба да се врати кај нас.Доколку клиентите не сакаат тоа, ние може да понуди да се вратите, или да му даде неколку предлози сметаме дека е подобро или повеќе удобност; ако поради други причини, ние ги охрабруваме нашите контакт со клиентите со нас, ние ќе одговор во еден busness ден и да се потрудиме да услуга за вас.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи