.

.

Reokoou Летни Фустани за Жени Сончоглед Печати Лак Јазол Кратко Sleeve Секојдневен Плажа Sundress Замав Мини Фустан Одговараат Фустан

Reokoou Летни Фустани за Жени Сончоглед Печати Лак Јазол Кратко Sleeve Секојдневен Плажа Sundress Замав Мини Фустан Одговараат

DEN 239.76

Износот
Залиха

жените гроздобер лето плажа облека, жените губат облекување, туника резервоарот фустан без ракави плус големина лабава облека.Се пар со вашиот омилен високи потпетици или сандали, уживајте во летните денови!Додај на листата на желби, ние ќе ги ажурира нова боја секоја недела. ✿✿【Материјал】 : Полиестер.Ви препорачуваме Да го предаде или Машина за Миење,Не Кајгана,Нормален Циклус,Висат Сува.100% Полиестер. ✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄ партија плажа свадба фустани за жени женска летни фустани т кошула фустани за жени фустани за жени работа секојдневен жолта фустани за жени хавајски фустани за жени бохемски фустани за жени макси фустани свадба гостин фустани црвени фустани за жени чипка фустани за жени вечер фустани, фустани за жени партија свадба midi фустани за жени bodycon фустани за жени коктел фустани за жени свадба фустани африкански фустани за жени кошула фустани за жени Женска Фустани Секојдневен Лето Sundress Ракави V Деколте, Тебе Тај-боја Лабава Макси Долг Фустан Резервоарот Туника се Облекуваат Жените Секојдневен Вратоврска Боја Краток Фустан Екипажот Вратот без Ракави Лабава Т Кошула Мини Фустан Жените Фустани Жените Повик без Ракави V-Вратот се Врзува Боја Лабава Плус Големина на Макси Фустани Boho Долго Фустани Лето Плажа Облечи Жени се Врзуваат Боја Фустани Повик без Ракави Т Кошули Мини Резервоарот се Облекуваат Жените без Ракави Cami Макси Фустани Шпагети Рака Бран Точка Лето Секојдневен Плажа Sundress Долг Фустан со Џебови фустани за жени лето секојдневен фустани за жени плус големина џебови фустани за жени работа секојдневен плус големина фустани за жени секојдневен лето секси фустани за жени работа секојдневен летни фустани за јуниори секојдневен фустани за жени лето под 20 летни фустани за јуниори на плажа фустани за жени секојдневен лето шпагети рака мини фустан лето фустани за јуниори плус големина фустани за жени лето памук летни фустани за тинејџерите плажа фустани за жени секојдневен лето шпагети рака флорални Color : #2 Сива | Големина : Мали Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина. ✿✿【Внимание】 : 1 x Жените се Облекуваат.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 работни дена по уплатата.Забрзана испорака, за 3-5 работни дена да пристигнат.Стандард за Испорака, околу 10-20 дена да пристигнат.Тоа е совршен за сите сезони.Ве молиме Погледнете ги Нашите Големина на Табелата во Производот Сликата Пред Купување, Препорачуваме 1-2 Големина нагоре. ✿✿【Прилики】 : Плажа/Неврзан/Партија/Shopping/Работа/Надвор од/Home/Свадбена/Shopping/Бохемски стил.супер меки, кожни-пријателски. ✿✿【Функција】 : Чисто и мода,Лиење смисла, материјали кои се меки и еластични, не се наредени.Многу макси фустан долг фустан и црн фустан секојдневен лето фустани, цветни фустани на располагање за вашиот избор.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи