.

.

DollaTek Висока Прецизност Пасивни Preamp Контрола на Јачина на звук Контролер VOL HiFi Preamplifier ALPS16 Црна

DollaTek Висока Прецизност Пасивни Preamp Контрола на Јачина на звук Контролер VOL HiFi Preamplifier ALPS16 Црна

DEN 0.00

Износот
Залиха

Одлична јачина на контролер за активни звучници и чиста пост моќ засилувачи.Користење на ALPS16 potentiometer, Чист бакар позлатени РКА.Нема добивка, како што се внесување на ум 1 V, на максимална излезна е, исто така, 1 V; Може да одговара моќ засилувачи.Висока прецизност на вредноста, усвојување на Јапонија ALPS16 potentiometer; Lossless пренос.High-end текстура, усвојување целосно алуминиумска шасија и knob со CNC maching технологија.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи