.

.

Malida Индустриска Вода Нафта Гас Течни Исполнет Притисок Мерач за Полнење, на 304 Нерѓосувачки Челик Случај,2-1/2 Dial,0-150 psi,Пониски Дното Планината 1/4 NPT. (1/4,3/8,1/2и 3/4 Адаптер

Malida Индустриска Вода Нафта Гас Течни Исполнет Притисок Мерач за Полнење, на 304 Нерѓосувачки Челик Случај,2-1/2 Dial,0-150

DEN 0.00

Износот
Залиха

за Воздушниот Компресор Вода Нафта Гас, 1/4" NPT Центар Назад Планината, Црна Челик Случај, 0-200 PSI.Мерка во Тоне, Тоалети, Басени, Dishwashers и Агол Вентили.за Места Кои се Хранат Фрижидер Вода Филтер, Аквариум, Мраз Создателот, Вода за Пиење, Прочистувач Филтри, за Третман на Вода, Вода за Пиење, Фонтана, RV Филтер,Систем за Наводнување, Наводнување капка по капка Цевки, Кулер, Игла Вентил и Тубуларна Конекција.Ако Не Сте Задоволни Притисок guage, Ние Ќе Издаде 100% Обнова - Без Прашања Праша! .

Декларираните карактеристики

Поврзани производи