.

.

SKIVTGLAMP Ј-Тип на Песна Осветлување Pendant Ресторан Лустерот Ретро Тифани Пурпурна се Рачно Изработени од Стакло Абажур со Месинг E26 Ротари Switch Штекер Juno Компатибилен Пе

SKIVTGLAMP Ј-Тип на Песна Осветлување Pendant Ресторан Лустерот Ретро Тифани Пурпурна се Рачно Изработени од Стакло Абажур

DEN 0.00

Износот
Залиха

Dimmable - Целосно dimmable кога се користи со dimmable сијалица и компатибилен dimmer switch.Мала светилка е направен од Стакло и бакар.Одговара на било E26 стандард база сијалица, 40 W MAX.Сијаличката Не Се Вклучени.Можете да ги инсталирате тип на сијалица ви се допаѓа според потребите на квалитетот на амбиентниот атмосфера.Индивидуализира - вкупната должина од патеката конектор на дното на светилка сенка е 3.28 ft.Обезбедување на кориснички услуги : Прилагодено жица должина и песна адаптер тип ( Ореол Тип песна адаптер, Juno песна адаптер,L-Тип на песна адаптер).Каква било соработка или рефус цел се добредојдени.Функција - Ова е една убава мала Модерен стил Стакло pendant светилка.Hi-Q Месинг светилка Ротари Switch Приклучок и Стакло абажур завршена,што значи дека светилка може да се користи за долго време, ќе се штеди вашето време и пари за реновирање.Ако ти треба нешто во земјата или прекрасна мотив, тоа е вашата светилка.Секоја светилка има различна боја шема, па кога ќе го купите повеќе од две, тие не може да биде иста, ве молиме да се свесни.Инстант-На - На вашиот Juno песна систем,можете лесно може да се инсталира на Ј-тип pendant светлина, plug and play, безбеден и удобен.Исклучете го моќ, за вметнување на производот на песната, се инсталира на крушка, постои копче за вклучување светилка Ротари Switch Приклучок,лесно да се сврти и исклучување на светлина.Песна конектори се многу важни, ве молиме бидете сигурни дека вашите песни се компатибилни.Апликација - Мини приврзоци се многу потенок што ги прави одлично да се користи во различни поставки и помали простори со леснотија.Овие Стакло светла често се користи виси над масата во кујна област, еден countertop,скалите слетување,островот бар,базен маса или друга ситуација во која директен извор на светлина е потребно со цел да се расветли одредена област или дома функција.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи