.

.

COOSKIN 100 КОМПЈУТЕРИ Латекс Прст Cots Обновливи Гума Прсти Заштитна Ракавица Тешки Индустриски Одделение Прст Cots (Medium)

COOSKIN 100 КОМПЈУТЕРИ Латекс Прст Cots Обновливи Гума Прсти Заштитна Ракавица Тешки Индустриски Одделение Прст Cots (Medium)

DEN 0.00

Износот
Залиха

Големина На : Medium Латекс Прст Cots.Карактеристики : Медицински Одделение Гума, да се Спречи статични/лизгање.Должина : 6.1 cm .Дебелина 12mm,Устата Дијаметар : 1.6 см, Не се погодни за палецот.Покривање на било рани на прстите, заштитете го вашиот прст.Мулти-цел.Може да се користи за електронски поправка, сликарство, накит чистење, изработката, и повеќе.Лесно да се носат за вклучување/исклучување на практични повторна употреба, освен за некои места.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи