.

.

ASICS на Жените Гел-MC Плус Чевли

ASICS на Жените Гел-MC Плус Чевли

DEN 2396.40

Износот
Залиха

Синтетички-и-мрежа.Произведено во САД или Увезуваат.Кожа за ѓон.Преработената горниот материјали со модерен боја блокирање -.Medial најлон рака да помогне за подобрување на движење на контрола.ГЕЛ-CUMULUS 17 инструментално -.ГЕЛ Технологија.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи