.

.

adidas Мажите Questar Проток Nxt Работи за Чевли

adidas Мажите Questar Проток Nxt Работи за Чевли

DEN 1251.12

Износот
Залиха

100% Текстилни Синтетика.Синтетички единствена.Машки патики способен да биде вашата дневна возачи.Редовно се вклопуваат.Mesh горниот дел за лесни breathability.Cloudfoam unitsole за ултра-меки удобност.Лиен пета контра за поддршка.adidas mens Questar Проток Nxt Работи Shoeadidas - Zapatos deportivos де correr став hombre, modelo Questar Проток Nxt.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи