.

.

Topo Атлетик Жените е Лесен 3ММ Капка Rekovr Работи за Чевли

Topo Атлетик Жените е Лесен 3ММ Капка Rekovr Работи за Чевли

DEN 1416.00

Износот
Залиха

Лесни дише материјали.Анатомски пети кутија им овозможува на прстите да се шири удобно. 3мм капка обезбедува повеќе удобно работи искуство.Анатомски пети кутија за дополнителна удобност.Многу простор за прсти да се шири и splay.На Rekovr ќе го зголеми вашиот обновување дена со функција сет дизајниран за да се стимулира и да се врати на fatigued телото иако движење.На волна мешавина горниот обезбедува удобност и Ortho Lite footbed обезбедува потребната стимулација со своите покрена 3 D-бран шема.На 22/19mm платформа седи на лесно lugged единствена за активности како одење, светлина пешачење, патување, и удобно користење.На Rekovr е наменета да се носи без чорапи, но ако планирате да носат чорапи со овој модел, ние препорачуваме големината од една половина големина.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи