.

.

Nike Women ' s Air Max Бес

Nike Women ' s Air Max Бес

DEN 0.00

Износот
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Гумен ѓон.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Под влијание на хардкор спортски работници, Најк е еден од најдобрите продаваат брендови за женски спортски чевли.Иновативни куќиште е дизајниран за да се обезбеди ногата во место правилно.Овој алкохол средина обезбедува сопствени contoured одговара намалување на иритација.Не-означување гумен ѓон обезбедува поддршка на патеката, како и на улица.Шок апсорбирање на отстранлив табани додадете на својата стабилност.Затворениот-пети, stitched надолу пети браник додава трајност и го спречува delamination.Армирано-високо влијание зони испорача долговечност.Влажни Зафат технологија одржува влечење на влажни површини.Тоа е време за да победи вашиот сопствен време и го направи вашиот работи легендарниот.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи