.

.

Близнаци Близнаците Хороскопски Знак во Хороскоп Простор Компактен Џеб Чанта Рака Козметички Огледало Шминка

Близнаци Близнаците Хороскопски Знак во Хороскоп Простор Компактен Џеб Чанта Рака Козметички Огледало Шминка

DEN 0.00

Износот
Залиха

ЗАБАВА & ФУНКЦИОНАЛНА : секогаш Ќе се знае кој на fairest на сите нив е и со овој удобен огледало-back копчето.Големина само во право за џебови, purses, и салата кеси нашата страна огледало е лесен додаток за патување, датум ноќи, и во секое време треба да има вашиот нос.КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА : Оваа премија огледало е направена карактеристики на смола-на врвот дизајн прикажани.Мерки 2.25" во дијаметар.Се продаваат поединечно.ЗАБАВА ЗА ДЕЦА, ТИНЕЈЏЕРИ И ВОЗРАСНИ : Погоден за различни намени, ова огледало е совршен како партија корист, goodie торба додатен, порибување stuffer, деверуша подарок, спа-дневно лекување, или во секое време подарок.Енергична, долго-траен УВ и водоотпорен мастило значи дека нема да овенат или smearing.Сите креативни внатрешни дизајни се применуваат.Со други зборови нелиценциран.На Графика и Повеќе информации за производот.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи