.

.

УРБАН РЕПУБЛИКА Жените е Лесен Винил Маскирани Мантил Јакна

УРБАН РЕПУБЛИКА Жените е Лесен Винил Маскирани Мантил Јакна

DEN 0.00

Износот
Залиха

Винил.Увезени.Машина За Миење.ДОЖД PROTECTON : Ова целосно наредени отпорен на вода маскирани јакна ви држи заштитени од влажни временски услови.УДОБНОСТА ОДГОВАРА : На anorak стил јакна со пропустливи дупки под рака за кул за вентилација.СТИЛСКИ ИЗГЛЕД : Кој спротивставени мрачно намали, се тркалаат ткаенината на ракавите, и две размавта џебови.ЛЕСНА : Дише дожд јакна е совршен за дождливите денови оваа пролет и лето.ЛЕСНО НЕГА : Машина за Миење, Собори Сува; ве Молиме Упатување со Опис на Производот за Повеќе Детали.Не дозволувајте времето да ви надолу, Урбан Република жените маскирани мантил ќе донесе малку сонце на дождлив ден.Нашите целосно наредени и лесен дожд јакна ќе се задржи топло и суво на начин на работа, училиште или да ја стартувате errands.Стилски Дизајн, со 2 пред размавта џебови и модерен контраст мрачно наредени худ и се тркалаат ракави ракав Топли и Суви, оваа јакна е долги ракави, целосно наредени и отпорен на вода, совршен за излегување во влажна пролет времето Издржлив Материјал што може да се смета за кога ви е потребна, квалитет конструиран и изграден за да го издржи она што мајката природа го фрла вашиот начин на Повеќе Бои на располагање, па можете да ги собереш на оној што совршено се совпаѓа со вашиот стил и гардероба Погодно Хауба, не грижете се, ако заборавив на чадор, имаме ви се покриени!Ве молиме референца варијации за сите достапни големини & бои!Во Урбаните Република, ние се стремиме да ви донесе само најдобрите во квалитет и удобност.Нашите жени е лесен маскирани дожд јакна сигурно ќе стане вашиот обратите за останување топли и суви во текот на лоши временски услови, ве Молиме Престане со Нашите Storefront да се Види Остатокот од Нашите Големи Зделки!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи