.

.

Lomon Жените Водоотпорен Лесен Дожд Јакна Активна Надворешна Маскирани Мантил

Lomon Жените Водоотпорен Лесен Дожд Јакна Активна Надворешна Маскирани Мантил

DEN 743.76

Износот
Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. ★Увезени.Патент затворање. ★КАРАКТЕРИСТИКИ : долг ракав, маскирани со drawstring, еластичен појас,две предни џебови за просторен складирање, водоотпорен патент.Дише, Кожата на допир,Брзо сушење, Заштита од Сонце,Лесни обичниот одговара. ★ПОВОД : Функции-windbreaker,Погоден за кампување, планинарење, возење, возење велосипед, качување, пикник, трчање, одење, патуваат и други отворено actives и спорт. ★ГОЛЕМИНА : Големина на Табелата не е нашата големина.Мерења ве молиме да ги остави слика или "Опис на Производот" подолу за референца. ★ИНФОРМАЦИИ : Ние и ветуваме на нашите клиенти за да го одберете вистинскиот водоотпорен материјал, како ни дожд јакна, бидете сигурни дека за да ви даде неверојатна купување искуство.Водоотпорен материјал, светлина и дише, packable, лесен за носење, светли бои,висок квалитет.Прикачите маскирани,да ги задржи вашите косата сува на дождливите денови,многу модерен,прилагодлив капа јаже.Водоотпорен патент,затворен поклопец,контраст патент се повеќе модерни.Еластичен појас покажува вашите прекрасни облини, покажува шарм на жените, така што вие сеуште имате стилски изглед во лоши временски услови.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи