.

.

Држење за Рака Blender, QYA【5-во-1】400W Променлива Stepless брзина од Нерѓосувачки Челик се Држиме Блендер со 500ml Храна сламен покрив, 700ml Садот со Капак, Млеко Frother, Јајце Whisk

Држење за Рака Blender, QYA【5-во-1】400W Променлива Stepless брзина од Нерѓосувачки Челик се Држиме Блендер со 500ml Храна

DEN 0.00

Износот
Залиха

【5-ВО-1 Разноврсна Blender】Овој стап блендер со Моќен Мотор и 4 од Нерѓосувачки Челик се Држиме Blender Титаниум Позлатен Нож, па било рецепт или пијалак може да се направи со најлесниот расчистување.На елегантни ергономски рачка овозможува удобност, но со голема контрола и стабилност за да се спречи пропаѓање. 【Мултифункционален】QYA blender усвојува променлива stepless за контрола на брзината, дизајн, има висок напојува 400 Вати моторни да се справи со повеќе меша задачи тивко,и совршено компатибилни со 110~120 volts.Усвојување на напредно намалување на шумот на технологија за да се избегне непријатноста предизвикана од прекумерна бучава. 【Вклучуваат Повеќе ДОДАТОЦИ】700ml мешање beaker, whisk прилог, 500ml хеликоптер приврзаност и кабелот за напојување се вклучени.Совршена комбинација за семејството, изработка на задачи, како што пијалаци, млеко тресе, супи или храна за бебиња и така натаму. 【Лесно За Чистење на т исецка coffer грав или исклучително тешка храна. 700 ML Мерење Првенство : Дојде со BPA-Free пластични мерење на купот, blender пијалаци или сок со тоа, нема повеќе потреба од дополнителни првенство.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи