.

.

Вреди да се Градина Половина Месечината Edger со Бела Пепел Дрво се Справи, 42 Инчен Рака Двор Прирачник Edger со Јаглероден Челик Глава, Тревник Ивица Лопата Алатка за Гр

Вреди да се Градина Половина Месечината Edger со Бела Пепел Дрво се Справи, 42 Инчен Рака Двор Прирачник Edger со Јаглероден

DEN 0.00

Износот
Залиха

Вкупна висина : 42-Инчи, Јаглероден Челик сечилото и дрвени предмети се обезбеди трајност дека далеку outlasts Железо алатки и нема да flex како fiberglass.Острицата : Границата edger тревник алатка со тешки Бела Пепел се справи и половина месечината edger јаглероден челик сечилото, Тоа е времето отпорни и ' рѓа отпорни за максимална долговечност.Повеќе издржливи и тешко од половина месечината edger тревник алатка нерѓосувачки.СПЕЦИЈАЛЕН ДИЗАЈН:Ергономски дизајниран за да се намали болката од свиткување или се протегаат и карактеристики широк нога плоча за зголемување на потпора.Долго вратило прави ивица лесно за некој кој има проблеми клечејќи и свиткување.Добра трева edger и чекор edger.Мулти-цел : да се Создаде чиста граници околу кревети & Тротоарот трева, пешачки патеки и градини.Во wintertime, можете да го користите да се пробие до мраз.G00 D ОБЕЗБЕДУВАЊЕ на КВАЛИТЕТ : ВРЕДИ да се ГРАДИНА има стручен тим за да помогне да се реши по-продажбата на проблеми.Ве молиме да се чувствуваат слободни да се купи!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи