.

.

Cordless Електрични Вежба Reciprocating Видов Адаптер, Мултифункционален Промена Моќ Вежба Во Reciprocating Видов Убодни за Метал Датотека Дрво Сечење, Погоден за Брзина од 800-1500rpm

Cordless Електрични Вежба Reciprocating Видов Адаптер, Мултифункционален Промена Моќ Вежба Во Reciprocating Видов Убодни

DEN 611.76

Износот
Залиха

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Многу лесен и безбеден за употреба, reciprocating видов адаптер е опремен со не се лизга се справи.Поддржува едноставна операција, безбедно reciprocating адаптер заштедува време и напор, практични и корисни.Reciprocating видов адаптерот може да се користи за сечење дрво, метал цевка сечење, ПВЦ сечење, челик сечење,итн.Оваа reciprocating видов комплет може да се промени обичните електрични вежба во reciprocating видов.Изградена на строга контрола на квалитетот стандарди, електрични вежба видов‑сечилото адаптер држи висока издржливост и лесна конекција.Спецификација : Предмет Тип : Reciprocating видов adapter Material : Пластични + iron Applicable Електрични Вежба Брзина : 800-1500 rpm Package Листа : 1 x Adapter2 x Видов-Blade1 x Handle1 x Крст-Шрафцигер.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи