.

.

OOFAT Робот Правосмукалка, 1800Pa Роботски Вакуум и Четка,Долго Траење,Идеален за домашно Милениче Коса, Тешко Подови, Стан Поврзете,Б

OOFAT Робот Правосмукалка, 1800Pa Роботски Вакуум и Четка,Долго Траење,Идеален за домашно Милениче Коса, Тешко Подови,

DEN 981.60

Износот
Залиха

[1800 Pa силна вшмукување] Робот правосмукалка brushless мотор, 1800 Pa силна вшмукување.Не tangles, пониска потрошувачка на енергија.Обезбеди темелно чистење, помал шум и подолг живот. [3000m Ah Литиум Батерија] Опремени со 3000m Ah висок капацитет на батеријата, на далекусежните робот поддржува 90 минути на континуирано чистење. [Две-во-едно функција] На убедливо робот е опремен со висок квалитет brushless мотор, кој може лесно да се апсорбираат домашно милениче коса и прашина.Со две-во-едно функција, можете да четка на подот во било кое време по чистењето.Слободни раце целосно. [Тивко и чисто] воведувањето на технологија за намалување на шумот минимизира јачината на убедливо робот на работа, така што тоа ја одржува силна вшмукување и ниско ниво на бучава, и ви дава непречено живот. [Што добивате] 24-час квалитетна услуга. 1x робот правосмукалка.Боја : Б.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи