.

.

Робот Правосмукалка, 1800Pa Роботски Правосмукалка (Тенок) Max Вшмукување Тивка Повеќе Чистење Режими Авто-Полнење Вакуум со Граница Ремени за домашни Миленичиња Коса

Робот Правосмукалка, 1800Pa Роботски Правосмукалка (Тенок) Max Вшмукување Тивка Повеќе Чистење Режими Авто-Полнење Вакуум

DEN 4053.12

Износот
Залиха

Повеќе Чистење Начини За Робот Vacuum Auto Cleaning Spot Cleaning Edge Cleaning Clack setup Cleaning Small-простор Cleaning Max Правосмукалка Cleaning Smart и Ефикасна Cleaning With инфраред сензор технологија,лесно се идентификуваат мебел и пречки,оптимален пат ќе се планирани за ефикасно и целосно чисти во секое време. 【120mins Траење & Авто-полнење】 : Три нивоа на интензитет се прилагодува колку што е потребно, прилагодливи за различни кат видови.Постави распоред за чистење време, преку далечински управувач однапред, го прави чист без напор, додека сте на работа, спиење или не се дома. 【Интелигентни Пречка Избегнување Надгради Повторно】 : робот правосмукалка има напредни инфрацрвен сензор технологија, целосен сет на сензори овозможува на роботски вакуум се избегне случајно паѓа и го намалува bumping време за чистење.Сите круг Cleaning Multiple чистење режими покриваат речиси сите кат видови.Идеален за тврдо, плочка и камен подови, па можете да уживате во повеќе семејство време.По добивање на робот почиста, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Елегантен и едноставен круг snazzy дизајн ќе се вклопуваат во вашиот дом,без разлика дали модерен дом или на една прекрасна куќа Викторија.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи