.

.

Ние Доаѓаат Од Земјата Декоративни Градина Камен

Ние Доаѓаат Од Земјата Декоративни Градина Камен

DEN 0.00

Износот
Залиха

Материјал : Фрли Камен.Големина : 11" x 10".Ние сме горди да понудат квалитетни рака-наѓ спомен градина камења направени во САД во Saxonburg, PA.Занаетчии занает дизајни од вистинскиот камен оригинали, кои потоа внимателно да се репродуцираат со користење на материјали и методи развиени во антички Рим.Нашиот Спомен Градина Камења се совршен акцент на секој дом или двор дали тоа е еден чуден стих или расположение, да ја почитуваат вашата сакана.Градина камења се водоотпорна & загарантирана да траат цел живот.Сите наши украсни камења се закачалка фрлен во грб за да се овозможи прикажување на ѕидови, огради, или outbuildings.Вашата одлука за купување на некој камен производ е поддржани од страна на нашите гаранција : "Ако нешто тргне наопаку, некогаш, ние ќе го поправи тоа.".Ако имате било какви прашања, можете да порака до нас.Скапоцен камен Убавина Бизнис Продавница за скапоцен камен Онлајн Убавина продавницата е основана како мало онлајн продавница во Северна и Јужна Америка.Еден од нашите најголеми страсти е да им помогнеме на другите.Кога почнавме со нашата работа, јас ужива помагање на други со нашите најдобри.Ние како им помага на луѓето да најдат решенија кои ги задоволуваат нивните специфични потреби.И на нашите клиенти ќе добиете добра искуство од нас.Ви благодарам многу.Превозот Политика ..Ние испрати објект со меѓународните превозот.Сите производи биле испратени од различни локација зависи од видот на објектот.Повеќето наредби се обично бродови во 2-3 дена.И ние очекуваме дека во вашиот предмет мора да пристигнат во рок од 17-27 работни дена по на вашата држава и вашата земја.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи