.

.

На Север се Соочуваат Мажите Canyonlands Половина Zip Pullover Sweatshirt

На Север се Соочуваат Мажите Canyonlands Половина Zip Pullover Sweatshirt

DEN 0.00

Износот
Залиха

Увезени.МЕКА РУНО.На Canyonlands ½ Zip, направени со најмалку 96%-рециклиран полиестер, има изглед и трага кредибилитет да бидете удобно, каде и да го земе.СТАНДАРД СЕ ВКЛОПУВААТ.Со ласкави форма и доволно мобилност, ова sweatshirt е совршен за лесно да носат или дели нагоре.Дали за еден неврзан се погледне во градот или активни дена во пустината, ќе искуство слобода на движење преку рамената и градите.РЕЦИКЛИРАН МАТЕРИЈАЛ.Направени од рециклирани памук/полиестер руно се вклопуваат, ова мека, трајни, средината-тежина pullover обезбедува пријатна удобност за ноќи околу камперски оган.Лесно да се грижи за и лесно да се носат, ќе ви се допаднат напор изгледаат и се чувствуваат каде и да одите.НАДВОРЕШНА ФЛЕКСИБИЛНОСТ.Никогаш не престануваат да се Истражува со функционални карактеристики кои ви помагаат да одите понатаму — чувајте ги вашите објекти безбедно со безбедна-zip градите џеб додека set-во/raglan ракави обезбеди дополнителни мобилност и удобност со pack.ЗЕМЕТЕ НА ДЕН.Суштински плакарот главен, ова sweatshirt е се оди на класичен за пешачење, обука или само удирање назад.Го спарите со вашиот омилен спортски шорцеви или панталони и со гордост го носат значка на истражување со Северна Лице.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи