.

.

Жената во Рамките на Жените Плус Големина на Zip-Пред Microfleece Јакна Руно

Жената во Рамките на Жените Плус Големина на Zip-Пред Microfleece Јакна Руно

DEN 0.00

Износот
Залиха

Microfleece,Руно.Машина За Миење.ПЛУС ГОЛЕМИНАТА : Големина Медиум ќе одговара Плус големини 14 до 16. Нашите supersoft microfleece јакна со комплетна поштенски предниот дел ќе се задржи топло и удобно.Одлично за раслојување, во релаксирана силуета совршено се вклопува во текот на вашиот омилен tees.Трибина јака може да биде целосно архивиран нагоре за да додадете дополнителна топлина, и од страна на цвест џебови задржете сите ваши essentials.Ние имаме пријатно покриени. 30" должина хитови на горниот бедрото .Поли, кои се увезуваат.Машина перат.ЗА БРЕНД : На Жената во Рамките ние сме експерти во плус големина удобност, и ние сме биле прави тоа за повеќе од 100 години.Изненадување потоа дека ние сме една од go-да брендови во плус големина на облека индустрија за неверојатна одговара и на-на-момент стил.Нашата цел е да бидете сигурни дека секогаш се чувствувам одлично и изгледаат добро во нашите удобно облека во сите бои те сакам. 30" должина хитови на горниот бедрото.Машина перат.Нашите supersoft microfleece е дизајниран за да се задржи топло и удобно.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи