.

.

Прилагодливи Јадење Сушење Рек Перење Зеленчук Drainer Овошје Потрошувачка Кошница За Потоне Од Нерѓосувачки Челик Кујнски Организатор Додатоци (Боја : Големи)

Прилагодливи Јадење Сушење Рек Перење Зеленчук Drainer Овошје Потрошувачка Кошница За Потоне Од Нерѓосувачки Челик Кујнски

DEN 0.00

Износот
Залиха

Материјал : не 'рѓосувачки челик цевки и ABS пластика спојување технологија, солиден, не е лесно да' рѓа, велур мазна, го прават тоа подобро да ја заштитите вашата раце и да потоне.На стигнале универзална резервоарот дренажа кошница може да се повече и е погодна за сите видови на flumes.Ова јадење drainer може да поставите чинии и чаши, сува или исплакнете зеленчук и овошје.Да зачувате Простор : Сад drainer решетката може да поставите чинии и чаши, исплакнете зеленчук и овошје.Независна прегради се направи прибор за на маса уредни и уреден,совршен за заштеда на простор за перење.Широко се Користи : кујнски мијалник јадење сушење решетката може да поставите садови и чаши, зеленчук ,овошје ,Тоа нема да предизвика хаос за да се направи тоа се повеќе и уреден.Боја : Големи.

Декларираните карактеристики

Material:
Stainless steel + plastic
Color:
Gray+Silver
Size:
3 sizes for choose, see the pictures
Package Included:
1 x Drain shelf :

Поврзани производи