.

.

FYPARF Кујна Мозоци Рек Телескопски Потоне Рек Полица Сунѓерот Одвод на пример, перење на садови Крпа да се Прошири Складирање Кошница Носител (Сива)

FYPARF Кујна Мозоци Рек Телескопски Потоне Рек Полица Сунѓерот Одвод на пример, перење на садови Крпа да се Прошири Складирање

DEN 0.00

Износот
Залиха

Висок Квалитет : Нашата Телескопски Потоне Рек Полица е направен од високо квалитетни PP материјал, тоа е повеќе стабилен и не се тресат,издржлив и лесен.Продолжителен Дизајн : Донесува хуманизирано подвижен стигнале уред,слободно прилагодлива должина, како и голем капацитет за складирање.Монтажни филтер сина дизајн, лесно може да го филтерот за остатоци.Вентилација И Дренажа : отворен и шупливи дизајн им овозможува на водата да истекува брзо, креираат здрава средина, чувајте го сув, дистрибуираат дренажа дупки рамномерно, и да ја направат здрава без вода акумулација.Мултифункционален Простор : Разумна складирање, ефикасна уредување на базен countertops, заштеда на простор; интимни heightening на парапет дизајн, објекти не се лесно да се падне, безбедно да се одржи; виси род дизајн, лесно можете да чувате мали објекти.Лесен за Инсталација : Хуманизирано дизајн, лесно да се размонтираат и чисти,без удирање дизајн, без дупчење, нема штета да потоне,погодни за фамилии со различни големини.На лесен-за-расклопување Јадење Полици, големината исто така, може да се прилагоди слободно, според условите на употреба, така што ова е една Порција Полици со широк спектар на апликации.Два Стилови На Сад Полици Може Да Ги Задоволи Вашите Потреби.Постојат два стилови на Сад Полици, еден со лизга-преку и на други без да се лизга преку кои може да се сретнат различни кујна потреби и користи.Затоа, ова Јадење Полици има широк спектар на апликации, но и различни бои за да се исполнат различни хоби Потреби.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи