.

.

Метод Јадење Сапун, Розова Грејпфрут, 18 Fl Мл (Пакување од 6), Пакување Може да се Разликуваат

Метод Јадење Сапун, Розова Грејпфрут, 18 Fl Мл (Пакување од 6), Пакување Може да се Разликуваат

DEN 574.56

Износот
Залиха

Содржи (6) 18 унца пумпа шишиња на гел јадење сапун.Природно добиени, концентрирани, гел јадење сапун.Стилски и функционален пумпа дизајн.Не содржи груби хемикалии за да ја иритираат вашата кожа или животната средина.Biodegradable, ултра маснотии борба против формула.Со не токсични, растенијата врз основа powergreen технологија за блескаво чисти.Никогаш не се тестираат врз животни.Оваа розова грејпфрут мирис е освежување фузија на грејпфрут, крв портокал и cassis.Мирис : Грејпфрут | Големина : 18 Fl Мл (Пакување од 6).

Декларираните карактеристики

Поврзани производи