.

.

Сино Езеро Западен Возрасни Синтетички Коњ и Седло со Трки Барел, Вклучува Главата Поддршка, Градите, Вратот и Седиште Подлога Големина 14.0 да 18.0 во

Сино Езеро Западен Возрасни Синтетички Коњ и Седло со Трки Барел, Вклучува Главата Поддршка, Градите, Вратот и Седиште

DEN 0.00

Износот
Залиха

управувани од страна .Вклучува : потпирачи за глава, градите, вратот, уздите и седиште подлога.Синтетички разумот.Мека руно дното.Стакло детали.Сосема автентична седло само од Сино Езеро.Брза испорака и 100% безбедно испорака.Се завидувам на сите ваши пријатели со оваа прекрасна класична западна седло.Во потрага по лесен за одржување, лесен и економски седло?Оваа синтетички седло со обоено стакло и акценти е совршен за оние кои бараат за големи, лесни трага седло.Оваа седло карактеристики на светло обоени стакло намали должината на plinth и cantle дека accentuates на cushioned ној седиште и рог.Седлото има обоени најлон обврзувачки кој обезбедува седлото престои пауза-доказ и е лесно да се чисти.За кратко време, да се добие појавување headboard, градите јака, и имагинацијата.Мека cardura синтетички материјал поместена седиште обоено стакло декорација Тексас Ѕвезда Conchos прилагодливи поместена stirrup токи синтетички руно поставата двојно дно fiberglass зајакнат.Седло Спецификации : Боја : Кафена.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи