.

.

Zing Ништо Zinger Салата Миксер и во Blender, 1 ЕА, Бела

Zing Ништо Zinger Салата Миксер и во Blender, 1 ЕА, Бела

DEN 0.00

Износот
Залиха

Обновливи салата cruet заменува за еднократна употреба пластични шишиња и амбалажа.Се создаде совршен, отпад-слободна делови на домашен преливи, marinades и повеќе.Само додадете состојки за мелење првенство, се прелива во масло и оцет и се меша.Слободни на BPA, phthalates и други отрови.Машина за миење садови безбедно.Veggie љубовници може да се тресат Од zinging вкусна преливи користење на салата Zinger.Едноставно додадете ги вашите состојки за мелење првенство (лук, Кромид, цитрус, зачини, овошје и др.), истурете на маслиново масло и оцет, се тресат, и voila!Имате здрава и вкусна домашна облекување.Со салата Zinger може да се направи италијански облекување секогаш сте сакале, Портокал vinaigrette дека ќе имате гости побара за рецепт, со праски balsamic салата дека wows можете во секое време, или што друго и вашиот здраво срце желби.чувајте ги на путер во фрижидер.Салата Zinger може да се направи со вкус масло и оцет за потопување, marinating, sautéing, или за да додадете вкус на јадења како што се тестенини, ориз или компири.Можностите и здрави рецепти се ограничени само на вашата креативност.Zing!исто како и кујната аргументи, можете да креирате зачинета chipotle чили масло, или свеж ѓумбир-вкус на преливи за салата.Drizzle вашите омилени јадења на скара предмети – дали стекови, пилешко, зеленчук, или Морски плодови – сите со твоите Zinger креации.Дали сте dipperzing лук и босилек со маслиново масло и balsamic и натопи вашиот топол ciabatta леб во право.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи