.

.

Готам Челик Nonstick 1-Четвртиот Сос Тавата со Керамички и Титаниум Бакар Слој и Калено Стакло Капак – машина за миење Садови

Готам Челик Nonstick 1-Четвртиот Сос Тавата со Керамички и Титаниум Бакар Слој и Калено Стакло Капак – машина за миење

DEN 0.00

Износот
Залиха

Наградуван Ti-Cerama слој обезбедува крајната ослободување сè само слајдови право надвор од пан, нема потреба за масло или путер.Ултра-издржливи, нула-доказ & метал utensil безбедно.Лесен дизајн го прави за удобно готвење искуство.Фурна безбедно до 500° F, на садови и тави се погодни за сите stovetops, освен индукција.Машина за миење садови Безбедно прави напор за да се исчисти.Останете кул рачки се излади на допир.Toxin бесплатно – сите Готам Челик производи се PTHE, PFOA и PFOS слободни.Големина На : 1 Четвртиот.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи