.

.

WORKLION Ротари Лекување Сечење Мат: 14x14 Инчен Круг Ротирачки Плочата Зелена ПВЦ Мрежа Намали Мет за Шиење & Quilting & Scrapbooking & Занаети Проекти

WORKLION Ротари Лекување Сечење Мат: 14x14 Инчен Круг Ротирачки Плочата Зелена ПВЦ Мрежа Намали Мет за Шиење & Quilting

DEN 1480.80

Износот
Залиха

WORKLION ротари сечење мат карактеристики на стручно дизајниран ротирачки механизам што го прави ротација многу мазна со не-монтажни база и сечење на површината врти со леснотија.Лекување заврши reseals површината прекини, обезбедување на постојано мазна површина за сите сечење проекти, што трае подолго од другите мат.Мат површина беше мека PVC, не му наштети на машина сечилото, Ножеви се многу повеќе трајни.Многу точни мрежа линии, 1/2" целокупната мрежа оценки за лесно усогласување 15, 30, 45, 60 Работна површина 14 инчен; Дебелина 0.27 инчен; На горниот дел е два-слој.Мат големина : 14.94 x 14.94 инчи Мрежа големина : 14 x 14 инчи.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи