.

.

HP DL380 G9 4-Bay 3.5 Server - 2X Intel Xeon E5-2680 V4 14-Core 2.4 Ghz - 32GB DDR4 РЕГ RAM меморија - HPE Smart Array P840 12Gb/s - 32TB (4X 8TB САС 12Gb/s 3.5) - Двоен ПСУ (Продолжува)

HP DL380 G9 4-Bay 3.5 Server - 2X Intel Xeon E5-2680 V4 14-Core 2.4 Ghz - 32GB DDR4 РЕГ RAM меморија - HPE Smart Array

DEN 3551.76

Износот
Залиха

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.HP DL380 G9 4-Bay 3.5 Сервер. 2x Intel Xeon E5-2680 V4 14-Core 2.4 Ghz. 32 GB DDR4 РЕГ RAM МЕМОРИЈА.HPE Smart Array P840 12 Gb/s. 32 TB (4x 8 TB САС 12 Gb/s 3.5").

Декларираните карактеристики

Поврзани производи