.

.

HP DL380 G9 4-Bay 3.5 Server - 2X Intel Xeon E5-2697 V3 14-Core 2.6 Ghz - 384GB DDR4 РЕГ RAM меморија - HPE Smart Array P840 12Gb/s - 24TB (4X 6TB САС 12Gb/s 3.5) - Двоен ПСУ (Продолжува)

HP DL380 G9 4-Bay 3.5 Server - 2X Intel Xeon E5-2697 V3 14-Core 2.6 Ghz - 384GB DDR4 РЕГ RAM меморија - HPE Smart Array

DEN 3863.76

Износот
Залиха

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.HP DL380 G9 4-Bay 3.5 Сервер. 2x Intel Xeon E5-2697 V3 14-Core 2.6 Ghz. 384 GB DDR4 РЕГ RAM МЕМОРИЈА.HPE Smart Array P840 12 Gb/s. 24 TB (4x 6 TB САС 12 Gb/s 3.5").Спецификации : Систем : HP DL380 G9 4-Bay 3.5 Server Processors : 2x Intel Xeon E5-2697 V3 14-Core 2.6 Ghz Меморија : 384 GB DDR4 РЕГ RAMHard Дискови : 24 TB (4x 6 TB САС 12 Gb/s 3.5")Контролор : HPE Smart Array P840 12 Gb/s Operating Систем : Windows 2012 Eval Warranty : 90 Дена Хардвер Warranty Bezel : Нема Bezel Rails : Нема Шини.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи