.

.

21 Парчиња Антички Мечеви Нож Ознака Шарм Мечеви Нож Приврзоци Нож Шарм за Ознаки DIY Ѓердан Bracelace Изработка на Накит (Сребрена)

21 Парчиња Антички Мечеви Нож Ознака Шарм Мечеви Нож Приврзоци Нож Шарм за Ознаки DIY Ѓердан Bracelace Изработка на Накит

DEN 263.76

Износот
Залиха

Обилна количина : ќе добие 21 парчиња антички мечеви нож ознака шарм во 7 различни стилови, 3 парчиња на секој стил; количината е доволно, можете да ги користите со себе, или да ги споделите со вашето семејство, пријателите и соучениците.Соодветна големина : меѓу овие мечеви нож ознаки, најголемата големина е 10.6 cm/ 4.2 инчи во должина, 0.76 cm/ 0.3 инчи во ширина, и најмалата големина е 6.3 cm/ 2.5 инчи во должина, 0.22 cm/ 0.55 инчи во ширина; ве Молиме проверете ја големината внимателно пред да ги купите.Сигурен материјал : овие мечеви нож ознаки се направени од алуминиум, тие не се лесно да исчезнат и да се прекине, исто така, тие се мали, лесни и лесни за употреба; ве Молиме имајте на ум дека постојат мал посочи катчиња во некои делови од овој производ; ве Молиме користете го внимателно.Применливи прилики : ова мечеви нож ознака pendant е добар помошник за читање, кој е погоден за вас да се отвори страница можете да прочитате за последен пат и да продолжи со читање, тоа е практично и домот, можат да се применат во бизнис настан, училишна програма, училница, библиотека, читање партија и други читање активности.Исклучителна подароци : овие долги ножеви занает снабдувањето со нож шарм се направи од антички стилови и исклучителна детали, така што тие се многу погодни за давање подароци на семејството, пријатели, соученици и студентите, како подароци за родендените, годишнина, матура церемонии или други фестивали, како што се Божик, денот на Благодарноста, Нова Година и сл.Земи некоја книга маркер за да означи каде сте, па никогаш не ќе се изгуби кога ќе се вратите до неверојатни светови читате ќе ве однесе да се.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи